Apie Vėjų Fėją…

Gimiau ir užaugau mažame miestelyje Rumšiškėse. Vaikystėje daugiausiai laiko praleisdavau Lietuvos liaudies buities muziejuje, kur dirbo mano močiutė Elena. Kartu su sesute Indre išbraidžiau visas muziejaus pievas, žinojau kiekvieną medį, upės vingį. Močiutė buvo puiki duonos kepėja, o aš jai kartais padėdavau. Visada už tai gaudavau skaniausią pasaulyje pagranduką…
Buvau laimingas vaikas, nes mano tėtis dainuodavo man gražiausias dainas, pasakodavo Lietuvos istoriją, padavimus, legendas. Mano vaikystės namai buvo pripildyti kūrybos, nes mama siuvo, mezgė, gamino teatro lėles, kūrė pasakas ir sugebėdavo padaryti stebuklą iš nieko. Ir viskas ką dariau vėliau – studijos Vilniaus Konservatorijoje, Kauno VDU, darbai mokyklose, kultūros organizacijose buvo persmelkta to pilnatviškos vaikystės jausmo.
Kai tavo viduje gyvena pasaka, turi ją sekti. Taip gimė „Vėjų fėjos“ erdvė… Iš begalinės svajonės, kad vaikai patirtų gamtos artumo stebuklą, kad protėvių išmintis sklandytų ore, kad džiugiai lietūsi laisva kūryba, nes kuriantis žmogus yra dieviškas.

Esu trijų nuostabiausių vaikų mama, bet kartais juokauju, kad turiu šimtus vaikų, nes visi, kuriuos mokau yra brangūs, artimi. Kūryba yra mano gyvenimo esmė. Kuriu spektaklius vaikams, meno renginius, tapau ant šilko, gaminu interjerines lėles, gilinuosi į protėvių kultūrą, vedu seminarus, etikos, dailės pamokas, propoguoju sveiką gyvenseną. Laimę randu darnioje būtyje ir Jums nuoširdžiai to linkiu.

Visus džiugiai kviečiu į Vėjų fėjos kūrybinę erdvę. Esate mylimi ir laukiami.

Stovyklos etnografinėje sodyboje

Stovyklos enografineje sodyboje

Pažintinei, kūrybinei, meninei raiškai esame sukūrę edukacinę sodybą Pratkūnuose, Kruonio seniūnijoje, Kaišiadorių rajone. Etnografine aura apgaubtoje sodyboje vasarą vyksta kūrybinės šventės, etnografinės – kūrybinės vaikų stovyklos, sveikos gyvensenos seminarai, žiemą – edukaciniai Advento, Kalėdų renginiai.

Kūrybinės ir sveikos gyvensenos edukacijos

Kyribines ir sveikatos gyvensenos edukacijos

Puoselėjame senąją lietuvių kultūrą, mokomės baltiškų amatų ir ieškome protėvių išminties. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis.

Išvažiuojamieji renginiai

Išvažiuojamieji renginiai

Kūrybinė, jauki patyrimų ervė gali gimti mokyklos klasėje, biure, pievoje, gatvėje. Patyrimų erdvė gali būti nuspalvinta dainomis, šokiais, teatro elementais. Svarbiausia, kad tai žadintų prigimtinę žmogaus dovaną – kūrybiškumą, gilesnį savęs pažinimą, išmintį.

Meniu