Indėniukų fiesta

Susipažinsime su senąja indėnų (techtonų) kultūra, pažinsime jų vertybes, gyvenimo būdą, papročius, ypatingą ryšį su gamta, ir patys tapsime pačiais tikriausiais indėniukais. Sukursime sau indėniškus vardais, pasidalinsime gentimis, pasipuošime veidus stebuklingais raštais ir sukursime simboliais dekoruotas galvyčių juostas. Visi drauge klausysimės būgno garsų ir išmoksime indėnišką draugystės dainą, prakalbinsime lietaus lazdą, ir išmėginsime savo vikrumą, taiklumą, proto lankstumą smagiose varžytuvėse: mesim bulvę, bėgsim su kelmukais, šuoliuosime su maišais, šausime iš lanko.

Kartu pasigaminsime sau spalvotą dovaną – indėniškus talismanus arba medinius vilkelius, kurie saugos  ir padės šventę atminti ilgai.

Programos trukmė – 2 val.

Kaina vienam vaikui 15 eur. (jei grupėje ne mažiau 20 vaikų).

Ši programa puikiai tinka darželių ir pradinukų susidraugavimui, išleistuvėms. Jei renginys vyksta su tėveliais, kaina yra sutartinė.

Tėveliams… Sodybos šeimininkė dalyvaujantiems tėveliams žada smagias sutiktuves. Bendravimui pasiūlysime lauko pavėsinę, grilių, didelę žalią erdvę, žaidimų ir sporto aikštelę, naminių sodybos gyvūnų draugiją.  Tėvelius pakviesime smagiai dalyvauti varžytuvėse su vaikais.

Jūsų šventę visada galime papildyti draugystės PICAKEPIU ir molinėje krosnyje drauge kepti neapolietiškas brandintos tešlos picas. (+ 1,5 – 2 val.)

Meniu