Kalėdiniai renginiai

Ir tu gali išgirsti …

Kaip šnara angelų sparnai.

Kaip kepa krosnyje meduoliai.

Kaip atveria duris gerumas.

Kaip tavęs laukia Kalėda…

Vėjų fėja kviečia vaikus patirti tikrą Kalėdų Dvasią. Kaimo sodyboje – Vėjų fėjos vienkiemyje Pratkūnuose (Kaišiadorių raj.) Jūsų laukia autentiška molio pirkia, kurioje savo rankytėmis kursime Kalėdų angelus, dekoruosime medinius žirgelius, siūsime išdykėlių kaukučių kojines*.

Sužinosime lietuviškų Kalėdų tradicijas, papročius ir paslaptingus burtus. Šėliosime su linksmuoliais kaukučiais (animatorių etnokultūrinė programa). Po gražių darbelių į trobos langą pasibels ir senelis Kalėda. Visi kartu šoksime ir dainuosime, žaisime lietuvių liaudies žaidimus ir būtinai aplankysime senelio klėtelę, kur vaišinsimės žolelių arbata ir meduoliais. Klausysimės senelio Kalėda pasakojimų apie vaikščiojantį gerumą, elnią Devyniaragį, apie Saulėgrįžą, ir norus, kurie išsipildo. Nepamiršime ir gerojo Kalėdų darbo – kartu eisime į tvartelį pamaitinti gyvuliukų. Kalėdos primena, kaip gera pasirūpinti silpnesniu už save, kaip gera dalintis, rūpintis, mylėti. Savo rankelėmis pagaminta dovana, gražaus įspūdžio pilnos širdelės padės parvežti Kalėdų Dvasią ir į savo namus.

*Kūrybinį darbelį galite pasirinkti.

Renginio trukmė – 2 val., renginio kaina vaikui – 20 eur.

Jei renginys vyksta kartu su tėveliais, siūlome atskirą edukaciją suaugusiems „Kalėdų virsmas ir senieji papročiai“. Kaina asmeniui – 10 eur.

Vieta: Pratkūnai 4, Kaišiadorių raj., 40 km. nuo Kauno, 60 km. nuo Vilniaus.

Nepavyko rasti.
Nepavyko rasti.
Meniu