JogaStudijosGimtadieniai/šventėsVėjų fėjaRenginiai
Meno kursaiSkaitiniaiGalerijaMūsų draugaiStovyklosKontaktai
Mergvakariai
Mergvakariai

 Mergvakario programoje:

 

 

 

1. Arbatos gėrimo ceremonija pagal kinų tradiciją.

Arbatos-gerimui

 

Visa, kas supa žmogų ir pats žmogus tarnauja vienam tikslui – vientisumui, grožiui, harmonijai ir paprastumui...

Ceremonijos metu vaišinsimės kvapnia arbata, sužinosime daug įdomybių apie Kinų arbatos gėrimo tradicijas, filosofiją. Arbata mums padės artimiau pažinti vieni kitus ir sukurs vakarui ypatingą nuotaiką.

 

 

 

 

 

2. Kūrybinis darbas. (pasirinkite)

Miesto-pasaka---silkas

 

 

 

 

Šilko skraistės/paveikslo sukūrimas- dovana būsimai nuotakai. Piešimas ant šilko tai kūrybos ir meditacijos procesas, kada kiekviena draugė  per švelnų teptuko prisilietimą paliks ant paveikslo dalelę savo sielos šilumos ir nuoširdumo.

 

 

 

 

 

  

Vilnos-karoliai

Vilnos karoliukų apyrankė arba karoliai. Kiekviena vakaro dalyvė suvelia vilnos kamuoliuką ir jį dekoruoja. Po to iš jų padaromas vienas papuošalas. Atskiras kamuoliukas – tai rankų šiluma, meilės energija perduota per delnus, tai išsakytas palinkėjimas pačio vėlimo metu… Ir viskas apjungta, užtvirtinta draugystės mazgu.

 

 

 

 

 

 

 

burbulai1

Vonios burbulų gamybaKiekvienas šventės dalyvis pasineria į natūralių kvapų pasaulį. Kiekvienas susikuria po du natūralius vonios burbulus. Prisiliesdami prie gamtos iš natūralių priemonių gaminame vonios burbulus, kurie leis atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, užkerės kvapų palete ir suteiks energijos! Palepinkite save ir savo sielą!

 

 

 

 

 

 

phoca thumb l porcelianas 4

Porceliano tapymas.  Kiekvienas šventės dalyvis prisideda prie porceliano servizo dekoravimo. Tai subtili dovana būsimai nuotakai, kuri bus naudojama ypatingomis progomis.

 

 

 

 

 

 

 

3.Linkėjimai ant akmenėlių. susugusiuju-gimtad-2

Būsimai nuotakai padovanosime burtų maišelį su akmenėliais – mažyčiais draugių laiškais. Kai gyvenimo kely bus sudėtinga spręsti viena ar kitą situaciją, į pagalbą atskubės stebuklingi draugių akmenėliai...

 

Tegul bus Jūsų šventė kūrybinga ir nepaprasta, tegul bus ji prasminga ir išliekanti atmintyje ilgam...

 

 

 

 

 

mergvakaris  dsc 0781  dsc 0806

 

Trukmė ~ 3 - 4 val.

 

Kaina: 130 Eur - 170 Eur

(Kaina ir trukmė priklauso nuo kūrybinio darbo pasirinkimo)

 

Informacija tel. Vilniuje - 8 683 78747, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it