JogaStudijosGimtadieniai/šventėsVėjų fėjaRenginiai
Meno kursaiSkaitiniaiGalerijaMūsų draugaiStovyklosKontaktai
Kaunas
RYTO JOGA

joga mandala

 

Pirmadieniais ir trečiadieniais 8.15 - 9.45 val.


Vadovė:

 Minja Katinienė

8 615 57907; 8 687 94315

 


Užsiėmimų kaina mėnesiui:

Lankant du kartus savaitėje - 45 Eur

 

Lankant vieną kartą savaitėje - 30 Eur

 

Vieno užsiėmimo kaina - 9 Eur

 

 

 

 JOGA

 

Energija, ramybė ir proto aiškumas visai dienai.

 

Kvėpavimo pratimai (pranajama) padės nuraminti protą, saulės pasveikinimas SURIJA NAMASKARA - užpildys energija, asanos stiprins kūną, atsipalaidavimas leis pasimėgauti gyvenimo akimirka. Po ryto jogos jausitės žvalūs ir džiugūs visai dienai. Patirdami pilnatvės jausmą gerinsite savo ir aplinkinių gyvenimo kokybę.

 

Joga – veiksmingas būdas keisti ir tobulinti save, pasiekti kiek įmanoma tobuliausią fizinės, psichinės ir dvasinės gerovės būklę.Pozos, dėmesys kvėpavimui ir atsipalaidavimo pratimai lavina natūralią vidinę intuiciją ir padeda protui susikoncentruoti ties vienu dalyku, nesiblaškyti ir negalvoti apie tūkstančius kitų. Kai protas nurimsta, atlėgsta ir kūno įtampa, atslūgsta seniai užgniaužtos emocijos. Jos tampa nuosaikios, o kūnas tvirtėdamas ir tapdamas lankstesniu, įgyja vidinę pusiausvyrą ir jėgą. Žmogus pasijunta esąs emociškai stabilus, susitvardantis – tarytum medis, kuris nors ir linguoja blaškomas vėjo, tačiau visada atsitiesia ir grįžta į centrą.

 

Terapinis jogos efektas susijęs su visų pozų simetrija, kuri subalansuoja žmogaus organizmą. Ypatingai svarbūs jogos kvėpavimo pratimai – tai kontroliuojamas, teisingas, sinchroniškas su kūno judesiais kvėpavimas, išlaisvinantis energiją fiziniam ir protiniam atsinaujinimui skatinti. Visos jogos asanos siekia išsaugoti sveiką nugarą, veikia visą kūno vidaus sistemą.

 

Jogos gali mokytis kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, ūgio, lankstumo ar sveikatos. Čia visi lygūs. Tai kelias į savęs išreiškimą. Nereikia leidimo norint eiti šiuo keliu, nėra reikalavimų, kuriuos keliautojas turėtų atitikti, nėra priesaikų, kurias privalome tęsėti.

 

Joga Jums suteiks ramybės, padės pamatyti gyvenimo grožį, labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresniu.

 

 

RENKAMA NAUJA VAKARINĖS JOGOS GRUPĖ !

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais

18.30 - 20.00 val.
Vadovė:  Minja Katinienė

8 615 57907; 8 687 94315

 
Užsiėmimų kaina mėnesiui:

Lankant du kartus savaitėje - 45 Eur 

Lankant vieną kartą savaitėje - 30 Eur 

Vieno užsiėmimo kaina - 9 Eur

 

  

himalajai 5 himalajai 1 himalajai 4

                              

 

 skirtukas

 
Jaunimo joga

        

jaunimo joga        

 

 

         Užsiėmimai vyksta –

 

         Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30–18.00

 

         Užsiėmimų kaina mėnesiui – 30

 

                   Vieno užsiėmimo kaina – 5 €

            

                   Vadovės – Ilona Balkuvienė, Minja Katinienė 

        

                   Tel. 8-615 57907; 8-683 87595

 

 

 

 Dėmesio! Pirmieji 10 moksleivių, sudarę sutartis iki rugsėjo 10 d. visus metus 

 

už vieną mėnesį mokės tik 15 Eur.

 

 

Užsiėmimai skirti jaunimui nuo 12 iki 18 metų. Užsiėmimų metu darysime jogos pratimus palaikančius taisyklingą laikyseną, visapusiškai stiprinančius kūną. Mokysimės pilno, darnaus kvėpavimo ir atsipalaidavimo. Geriau suvoksime savo kūną, jo funkcijas ir geros savijautos galimybes.

 

Kalbėsime apie mus supančią aplinką ir harmoningą, sėkmingą būvį joje. Stebėsime, kaip mus veikia emocijos, mintys, spalvos, garsai, kvapai, mokysimės tinkamai nukreipti savo energiją. Mėginsime suprasti visatos dėsnius, spręsime užduotis, lavinančias atmintį, padedančias susikoncentruoti ir atsipalaiduoti, mokysimės atvirai bendrauti.

 

Per garsą, judesį, spalvą mokysimės paleisti įtampas ir žadinti kūrybinį potencialą. Su joga būsime lankstūs, žvalūs, optimistiški ir džiugūs.

 

                              

Registracija tel.: 8-615 57907; 8-683 87595

 
Žingsniukų joga

1 - 2 METŲ VAIKUČIAMSzingsniukai3

 

Užsiėmimai vyksta  -
pirmadieniais ir trečiadieniais 10.00 val. - 11.00 val.

 

Užsiėmimų kaina mėnesiui:

Lankant du kartus savaitėje - 45 Eur

 

Lankant vieną kartą savaitėje - 30 Eur

 

Vieno užsiėmimo kaina - 9 EurVadovė -  Minja Katinienė
Tel.  8-687-94315

Mielos mamos, jei jūsų atžalėlės jau išaugo kūdikėlių jogos marškinėlius, kviečiame įžengti į žingsniukų pasaulį. Čia per mažuosius žaidimus, jogos pratimus, žodį bei dainą kartu rinksime tobulėjimo, sveikatos, bendravimo bei kūrybos perliukus. Juk augantis žmogutis tampa vis smalsesnis, judresnis bei imlesnis tad namų aplinka tampa ankšta. Kūrybiškos jogos dėka, kartu tyrinėsime, liesime, pajausime, skanausime, išgirsime mus supančią erdvę. Užsiėmimų metu lavėsime fiziškai, emociškai bei dvasiškai, mažais žingsneliais keliausime harmonijos keliu. Skirdamos laiko mažajam žmogučiui, apdovanosime jį dėmesiu ir šiluma, stiprinsim abipusį artimą ryšį, pažvelgsime į pasaulį vaiko akimis.

zingsniukai-1 zingsniukai-2

 

skirtukas

 
Joga kūdikiui ir mamai

NUO 3 MĖN IKI 1 METŲ


Užsiėmimai vyksta  –

pirmadieniais ir trečiadieniais 11.15 val. - 12.15kudikio-mamos-joga1 val.

Užsiėmimų kaina mėnesiui:

Lankant du kartus savaitėje -  45 Eur 

Lankant vieną kartą savaitėje - 30 Eur

Vieno užsiėmimo kaina - 9 Eur

Vadovė -
Minja Katinienė
Tel. 8-687-94315

 


Ar gali būti kas nors nuostabesnio už pirmą kūdikio klyksmą, pirmą šypseną ir juoką, pirmąjį gugavimą... Mamos pasaulis gimus mažyliui pasikeičia. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas ką tik atsiradusiai gyvybei. Visa kita tarsi nustumiama į antrą vietą. Taip dažnai mamytės pamiršta save.

Vaiko gera savijauta priklauso nuo to ar jis jaučiasi mylimas. Vaikas jaučiasi mylimas kai patenkinami jo poreikiai jausti prisilietimą ne žaislo, kad ir koks švelnus jis būtų, o mylimo žmogaus. Girdėti ne radiją, o mamos ar tėčio balsą. Matyti ne televizorių, o mylinčias akis, veidą. Užuosti ne nikotiną ar dezodorantą, o mamos ar tėčio kvapą. Jausti ne čiulptuko gumos, o mamos pieno skonį.

Pagrindiniai žmogaus pojūčiai yra lytėjimas, uoslė, klausa, rega. Kuo kūdikis mažesnis, tuo labiau išreikšti jo lytėjimo pojūčiai. Per lietimą mažylis geriausiai pažįsta jį supantį pasaulį ir priima jį kaip draugišką ir saugų arba ne. Vos gimęs kūdikis saugiausiai jaučiasi ant mamos krūtinės, visu savo kūneliu jausdamas jos šilumą ir širdies plakimą. Kiek ūgtelėjusiam vaikučiui geriausiai galima patenkinti lietimo poreikį jį kasdien masažuojant. Bet vaikučiui daug svarbiau jausti jūsų rankas ir artumą nei profesionalius judesius. Per lytėjimą jūs galite perteikti savo meilę, švelnumą, suteikti saugumo jausmą ir jūsų santykiai su vaikeliu taps artimesni, geriau suprasite vienas kitą.

Mankštinami kūdikiai geriau vystosi ir fiziškai, ir psichologiškai. Mankšta gerai koreguoja kai kuriiuos įgimtus nukrypimus, stimuliuoja žarnyno veiklą, vysto judesių koordinaciją, vestibiulinį aparatą. Tai gera vaikų traumų profilaktikos priemonė.

 

skirtukas

 
Pilates užsiėmimai
pilates ft
 
 
Užsiėmimai vyksta -
antradieniais ir ketvirtadieniais 8.00 val. - 9.00 val.
 
Vadovė - Rasa Veiverienė
Tel.: 8 685 44837
 
Užsiėmimo kaina mėnesiui - 30 Eur
Vieno užsiėmimo kaina - 6 Eur

 

Pilates metodą, kūno tobulinimo metodą, sukūrė vokietis Joseph Pilates. Jis gimė Diuseldorfe 1880 metais ir buvo silpnos sveikatos. Norėdamas sustiprinti save, užsiiminėjo pačia įvairiausia fizine veikla. Turbūt todėl jo metodikoje galima atpažinti jogos, slidinėjimo, šokio, savigynos, akrobatikos, treniruočių su svoriais elementus. Genialiai jungdamas viską į vieną, J. Pilates sukūrė sistemą, kuri kūną treniruoja visiškai kitaip negu kitos technikos. Savo pavyzdžiu įrodęs, kad jo metodas veikia, jis pradėjo mokyti kitus.

 

Pilates –  tai fizinių pratimų sistema, kuria siekiama pakeisti kasdieninius savo kūno naudojimo (stovėsenos, sėdėsenos ir kt.) įpročius. Metodikos tikslas: atstatyti gerą laikyseną ir natūralius judesius. Pasitreniravus teisingas kūno raumenų darbas atliekant pratimus, perkeliamas į kiekvienos dienos veiksmus.

 

Visa metodika apima apie 500 pratimų ir daugybę jų variacijų  bei kombinacijų.

 

 Kiekvieno pratimo mokomasi laikantis 8 principų:

 

atsipalaidavimo,

susikaupimo,

ištvermės,

judesio plastiškumo,

taisyklingos laikysenos,

taisyklingo kvėpavimo,

koordinacijos,

stipraus kūno centro.

  

Pilates užsiėmimų metu pratimų mokomasi laipsniškai, žingsnis po žingsnio, pamažu siekiant jėgos ir ištvermės savybių, kurios reikalingos atliekant sudėtingesnius pilateso pratimus. Kreipiamas dėmesys į kiekvieno žmogaus individualius poreikius ir pratimai pritaikomi konkrečiam asmeniui. Maksimalus dalyvių skaičius užsiėmime yra 8 žmonės, taip užtikrinama mokytojo priežiūra ir parama.

 

Pilates sistema treniruoja ne tik kūną, bet ir protą, mokydama pastarąjį būti atsakingu už kūną. Gerinant savo kūno jauseną, atapalaiduojama įtampa ir mokoma taisyklingos laikysenos. Taip pat skatinamas efektyvesnis kvėpavimas, kvėpuojant apatine krūtinės ląstos dalimi. „Raumeninio korseto“ sukūrimas yra vienas iš pagrindinių metodo tikslų. Tai pasiekiama stiprinant giliuosius stuburą stabilizuojančius raumenis, sukuriant naujus raumenų įsijungimo į darbą modelius. Preciziški, kontroliuojami, plastiški judesiai užtikrina, kad bus išvengiama raumenų ir raiščių traumų, dažnai susijusių su kita aktyvia fizine veikla.